AgexTR Oyun Forumu / Geleceğin Forum Dünyası Portal
Portal
Bugün, 12:04 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 2
Vahdet Erdoğan, İş İnsanı ve Sinema Yapımcısı. Nasipse Olur isimli sinema filminin yapımcılığının yanı sıra, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı da yürütmektedir.

1979 yılında Sinop'un Boyabat ilçesinde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi İstanbul Üsküdar’da okudu. Üniversite eğitimini halkla ilişkiler alanında tamamladı. Üniversite eğitiminden sonra kurumsal ve stratejik yönetim, sosyal sorumluluk, reklamcılık, organizasyon ve siyasal iletişim alanlarında eğitimler aldı. Siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları, sosyal sorumluluk projelerinde görevler aldı, yöneticilikler yaptı. Seyahat etmek, sosyal sorumluluk projelerinde görev almak, film izlemek hobileri ve uğraşıları arasında yer almaktadır.

Reklam, tasarım, matbaa ve organizasyon alanlarında faaliyet gösteren farklı kuruluşlarda çalıştıktan sonra 2003 yılında Greenart Group’u kurdu. Grup bünyesinde ajans, organizasyon, outdoor reklam, prodüksiyon, araştırma ve yayıncılık hizmetlerinde faaliyet gösteren şirket ve markalar yer almaktadır. Halen Greenart Group’un yönetim kurulu başkanlığının yanı sıra TÜRK KIZILAYI Genel Merkez Delegeliği, İstanbul Gazete ve Medya Habercileri Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Boyabat 1868 Spor Kulübü Başkanlığı'nı yürütmektedir.

Mevcut çalışmalarını sürdürürken GREENART Prodüksiyon bünyesinde film yapımcılığına başladı, ilk sinema filmi Nasipse Olur’u 2020 yılında seyirciyle buluşturdu.

Daha ayrıntılı  bilgi için vahdeterdogan.com
01-24-2022, 09:07 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 2
Site Adı: Şikayet Merkezi
Site Adresi:  https://sikayetmerkezi.com
Site Açıklaması: Türkiye'nin Şikayet var Platformu
şikayet var, şikayet merkezi, şikayet yaz, şikayet hattı, cimer şikayet
01-22-2022, 08:43 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 8
Yavru köpek ilanları arıyorsanız size bu konuda harika bir tavsiyemiz olacak, lütfen bu yazıyı okumaya devam edin. Google aramalarına bakıldığında poodle ilanları, pomeranian ilanları, yavru köpek, satılık köpek ve genel olarak değerlendirildiğinde köpek ilanlarına bir hayli talep yüksek. Bu ilanlar hem sahiplendirme yapacak olanlar için hem de sahiplenecek köpek arayan herkes için oldukça faydalı sitelerdir. Yavru köpek veya satılık köpek arayanların öncelikli olarak dikkat etmeleri gereken birşey var. Köpeğin ilana konulacak platformun güvenilir olup olmadığına mutlaka dikkat etmelisiniz, aksi takdirde doğru kişileri bulamayabilir veya güvenilir insanlarla iletişim kuramayabilirsiniz.

Özellikle yavru köpek ilanlarına bakıyorsanız bu konuda daha çok dikkatli olmanız gerekir. Eğer yavru köpek sahiplenmek veya satılık köpek arıyorsanız www.patiilan.com gibi siteler köpek ilanları konusunda gerçekten güvenilir ve kullanıcıları tarafından da tavsiye edilen siteleri tercih etmeniz sizin açınızdan her zaman avantajlı olmanızı sağlayacaktır.
01-19-2022, 09:53 AM
Yorumlar : 1 • Okunma : 4145
Forum Platformu...
01-18-2022, 06:50 PM
Yorumlar : 0 • Okunma : 12
Anneler günü hediyeleri mutfak eşyaları almayı düşünenler için, böyle bir yazı yazıp, Sizlere bu konuda elimizden geldiğince yön göstermeye çalışmak. Anneye doğru hediyeyi belirlemek aslında çok kolay. Her gün mutfakta zamanını bizim için yemek hazırlamakla geçiriyor. Anneye hediye seçerken dikkat edilecek en önemli unsur. Onun mutfaktaki geçirdiği zamanı kolaylaştırabilecek bir eşya olmasıdır.

Hızlıca düşünecek olursak, annemiz bize kahvaltımızı hazırlıyor. Öğle yemeğimizi hazırlıyor. Akşam yemeğimizi hazırlıyor. Ve çoğu zaman da akşam yemeği sonrasında çay, kahve, meşrubat, meyve veya kuruyemiş hazırlıyor. Bu yüzden hediye seçimini yaparken. Bu faktörleri göz önünde bulundurmakta fayda olacağı kanaatindeyim.

[Resim: Anneler-Gunu-Hediyeleri-Mutfak-Esyalari.jpg]
01-17-2022, 08:54 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 19
Site Adı: Lumens - Yaşam Gereçleri
Site Adresi: https://lumens.com.tr/dekorasyon/rolyef-tablo/
Site Açıklaması:
Rölyef Tablo 800’lü yılların başından bu yana, farklı materyallerle yapılmaktadır. Rölyef Tablonun malzemeleri gün geçtikçe çeşitlenmişse de en çok tercih edilenleri arasında kağıt, ilk sırada gelmektedir. Sitemizde de tamamen kendi yapımımız Rölyef tabloları bulabilirsiniz. Evinize veya Ofisinize şık bir görünüm kazandırmak için, Rölyef tablo doğru bir seçim olacaktır.


lumens.com.tr - rölyef tablo
01-13-2022, 10:06 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 5
Eviniz veya dükkanınız önemlidir, bu yüzden her zaman korunmalıdır. Ailenizi ve eşyalarınızı güvende tutmak için, ev güvenlik önlemlerinin etkili ve en iyi teknoloji ile güncel olduğundan emin olmanız gerekir. Sitemizden adres ve yer aratarak bulacağınız çilingirler dürüst fiyatlar ile profesyonel ve güvenilir bir hizmet sunmaktadır.
Ayrıca, acil durumlarda 7/24 veya randevu ile her zaman azami dikkatle ve çok kısa teslim sürede istenen yere gelerek duruma müdahale ederler.
 
Kilitli bir kapıyı açacak bir çilingir mi arıyorsunuz?
Evden kilitli mi kaldınız ?
Anahtarlarınızı mı kaybettiniz yoksa çantanız mı çalındı?
Kilidi değiştirmeniz gerekiyor mu?
 
7/24 çilingir servisi hizmeti veren çilingirleri cilingirgetir.com üzerinden bulabilirsiniz. Profesyonellik ve güvenilirlik bu işte önplandadır. Eğer alanında uzman çilingir arıyorsanız Cilingirgetir sitemizde size en yakın çilingiri rahatlıkla tespit edip iletişime geçebilirsiniz. Bizim sitemizden bulacağınız çilingirler işlerine önem veren çilingirlerdir. İhtiyaç anında hızlı ve güvenilir kilitli kapı açma hizmetini garanti ediyorlar . Akşamları, hafta sonları ve tatil günlerinde, evde veya ofiste hızlı ve profesyonel hizmet alabilirsiniz.
01-11-2022, 09:02 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 11
Site Adı: yenifoça otel
Site Adresi:  https://yenifocaotel.com
Site Açıklaması: yenifoça da butik otel hizmeti

yenifoça otel, yenifoça pansiyon, foça otel, foça butik otel, yenifoça otelleri

yenifocaotel.com
01-11-2022, 06:30 AM
Yorumlar : 0 • Okunma : 11
Site Adı: gezicini
Site Adresi: https://gezicini.com
Site Açıklaması:
Gezicini ekibi tarafından geliştirilen Gezilecek yerler, tarihi mekanlar, doğal alanlar, etkinlikler için hazırlanan bir gezi sitesidir. Sizde gezilerde yazdığınız makalenizi resimlerle bizlere mail atabilirsiniz. 2020 ve 2021 Trend olan Plajlar, blog, sahili, koylar, turu, şelaleler, gezisi, tatil, seyahat, Türkiye, rota, nasıl gidilir, neler yapılır, piknik alanları gidilecek yerler ve Etkinliklerinizi ve turlarınızı sitemizde ücretsiz paylaşabiliriz....

gezilecek yerler

gezicini.com
01-08-2022, 09:44 AM
Yorumlar : 1 • Okunma : 23
https://camperbilisim.xyz/

Sitemizden Sadece 5 TL ye BluTv Hesapı Alabilirsiniz.

Linux Bireysel Hosting Bronz Paket

Sadece 5 Tl

https://camperbilisim.xyz/store/linux-bireysel-hosting

discord.gg/camperbilisim